پرنیان

وبلاگ گروه پرنیان

شیعه در نگاه وهابیان

از نظر وی تشیع مذهب جدیدی است که از فرقه های مجوس، مسیحیت و یهودیت مشتق شده و این مذهب استبدادی و طاغوتی آفت و بلایی است که توسط مراکز یهودی وفراماسونری، یاوه گویان، شیادان و احمقان ساخته و پرداخته شده است.آنان که در مورد کفر و بی ایمانی شیعیان تردید دارند مانند شیعیان،مجوسی اند.

ادامه مطلب   
نویسنده : محمّدرضا ناصری ; ساعت ۱٢:٠٧ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٦ امرداد ۱۳۸٧
تگ ها : مذهبی ، فرهنگی

استعمار و فرقه‌سازی‌ها در اسلام

گفت‌وگو با حجت الاسلام و المسلمین محمد مردانی

اشاره:
حجت‌الاسلام و المسلمین محمد مردانی، از جمله فرهیختگان و فضلای بنام حوزة علمیه قم است که بیش از نیم قرن عمر خود را وقف مطالعه و کند و کاو در مسائل و مباحث مربوط به فرقه‌ها و ادیان مختلف دنیا نموده است.

ایشان علاوه بر تدریس و سخنرانی در محافل علمی و آموزشی برای جوانان، کتاب‌های متعددی در این باره نگاشته است، که از آن میان می‌توان به این مورد اشاره کرد: مناظرات و مکاتبات، باب و بهاء، نیم نگاهی به وهابیت، شیطان‌پرستان، اسلام و دراویش، عرفان عارفان، مرام اهل حق، سؤالاتی از ملل و نحل، سیری گذرا در ادیان، مرام صوفی‌گری، راه نجات و دور.

مطالعات گسترده و اطلاعات وسیع ایشان در این حوزه، موجب بود تا گفت‌وگوی پیش‌رو را با وی انجام دهیم؛ امید که مقبول طبع شما قرار گیرد

ادامه مطلب   
نویسنده : محمّدرضا ناصری ; ساعت ۱٢:٠٥ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٦ امرداد ۱۳۸٧
تگ ها : مذهبی ، فرهنگی

فرقه وهابیه

این فرقه منسوب به «محمدبن عبدالوهاب » ازمردم «نجد»  مى باشد. «محمدبن عبدالوهاب » به مکتب «ابن تیمیه » گرایش داشت . نام این فرقه از پدر «محمد» که «عبدالوهاب » بود، گرفته شده است . «عبدالوهاب » که از علماى عینیه از بلاد نجد بود. محمد فقه هنبلى رانزد پدرش «عبدالوهاب » که از علماى هنابله بود، فرا گرفت .

ادامه مطلب   
نویسنده : محمّدرضا ناصری ; ساعت ۱۱:٥٠ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٦ امرداد ۱۳۸٧
تگ ها : مذهبی ، فرهنگی

نسخه جدید نرم افزار پیام‌رسان (نرم‌افزار ارسال و دریافت پیامک فارسی)

سلام به همه بچه ها.

این هم نسخه جدید نرم افزار پیام رسان و توضیحاتش:

نرم‌افزار پیام‌رسان یک سرویس ارزش‌ افزوده برای ارسال و دریافت پیامک‌های فارسی با حجم بالاست. این سرویس برای استفاده مشترکانی ارائه شده است که امکان استفاده و تمایل کار کردن با این نرم‌افزار را داشته باشند. این سرویس ارتباط مستقیمی با تعرفه پیامک ندارد ولی استفاده از آن باعث می‌شود تا هزینه‌های ارسال پیامک فارسی کاربران کاهش یابد.

کاربران با این نرم‌افزار می‌توانند پیامک‌های فارسی با حجم حدود ۲۰۰ کاراکتر را ارسال و دریافت کنند. بدیهی است به دلایل فنی این امر تنها در صورتی ممکن است که دو طرف درگیر، نرم افزار را نصب کرده باشند. این در حالی است که در حالت عادی و بدون استفاده از این نرم‌افزار، پیامک‌های فارسی با حجم بیش از 70 کاراکتر به چندین پیامک شکسته شده و هزینه ارسال را بالا می‌برند.

دریافت نرم‌افزار نسخه بتا ۱.۰ (تاریخ انتشار: 1.مرداد.۱۳۸۷)

نسخه معمولی (جدید)

فایل فشرده حاوی فایل‌های Jar و Jad برنامه

فایل فشرده حاوی فایل‌های Jar و Jad برنامه، برای گوشیهای فاقد دکمه C یاClear

 

 نسخه کم‌حجم مخصوص گوشی‌های دارای حافظه محدود (جدید)

فایل فشرده حاوی فایل‌های Jar و Jad برنامه

 فایل فشرده حاوی فایل‌های Jar و Jad برنامه، برای گوشیهای فاقد دکمه C یا Clear

 

راهنمای کامل استفاده از نرم‌افزار (نسخه Pdf)

  
نویسنده : محمّدرضا ناصری ; ساعت ٤:٠٧ ‎ب.ظ روز جمعه ٤ امرداد ۱۳۸٧
تگ ها : عمومی